Спробуйте не загинути: українців обурила гра про переселенців

223
Одразу переселенців вітають із тим, що вони залишилися без будинку, роботи і звичного середовища проживання

В Україні відбулася презентація настільної гри «Переселенська блуканина». Її творці хотіли зобразити все, на що приречені переселенці з окупованих територій, однак українців ця гра надзвичайно обурила.

Автори гри таким чином хотіли доступно розповісти широкому загалу українців про труднощі переселенців на шляху до нової домівки, привернути увагу до порушення їх прав та проблеми інтеграції цієї категорії громадян України. Однак вийшов справжній провал.

«Спочатку я подумала, що це чийсь дивний і не кумедний жарт. Але ж ні. У мене «бомбануло» вже з другого кроку цієї «гри»: «Ваше місто окуповане. Ви пропускаєте хід». Або таке: «Вам доводиться шукати нову квартиру», бо «Вам не хочуть здавати житло. Ви ж – переселенець. Повертайтесь на поле 111», – підкреслює журналістка Дарина Синицька у своєму Facebook.

Черговий випуск рубрики "Як в Дарини бомбануло".Відчуй себе переселенцем: в Полтаві презентують резонансну гру «Пересе…

Опубліковано Daryna Synytskaya 13 листопад 2017 р.

За словами користувачів соцмереж, гра залишає вкрай неприємні відчуття, оскільки одразу переселенців вітають із тим, що вони залишилися без будинку, роботи і звичного середовища проживання.

Порада до пункту 89, в якому необхідно доглянути за хворим родичем на території ОРДЛО, звучить так: «По дорозі спробуйте не загинути, не втратити свої гроші, тому що життя там недешеве».

«Дивно, чому досі немає гри «геноцидик» або «похорони родича», або щось за мотивами «відділення онкогематології», – ідеться у коментарях.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв