Експерт назвав убивство Грабовського вигідним Кремлю

193
Політолог Володимир Фесенко висловив думку, що убивство адвоката одного з російських ГРУшників Юрія Грабовського є вигідним владі РФ.

Нагадаємо, 25 березня цього року зниклого адвоката одного з полонених російських ГРУшників Юрія Грабовського виявили вбитим. Національна поліція розпочала його розшук після того, як він не прийшов на судове засідання. 
Згідно з деякими версіями слідчих, викрадення адвоката і його вбивство здійснили громадяни України під контролем спецслужб Російської Федерації. Таку ймовірність уже підтвердили низка українських експертів.
«Враховуючи заяву російського МЗС, ця версія заслуговує на увагу. Ще як слід не зрозуміло, хто й чому вчинив убивство, ще небагато деталей відомо, але Росія вже робить політичні заяви і розпочинає гучну інформаційну кампанію. Хоча їм слід було би згадати власні проблемні питання, як-от вбивство Бориса Немцова. РФ використовує справу про вбивство Грабовського у своїх інтересах, і це породжує версію про те, що це питання може бути пов’язане з діяльністю російських спецслужб, або осіб із України, які мають з ними зв’язок», − висловив думку в ефірі Радіо Свобода Фесенко.
Додамо, прес-центр Міністерства закордонних справ Російської Федерації прокоментував інформацію про вбивство адвоката, звинувативши українську владу у неспроможності забезпечити безпеку Грабовського.
Перехід знову до залякування й фізичного знищення незгодних, а тепер уже і адвокатів, свідчить про посилення в Україні антидемократичних, тоталітарних тенденцій, які ніяк не відповідають європейським нормам моралі і права, про які так любить розмірковувати українська сторона, − йдеться в повідомленні російського відомства.

Коментарi

Коментарiв