Вагітна постраждала у харківському ДТП розкрила відверту брехню Зайцевої

4252
Сім'я Олени Зайцевої насправді не пропонувала допомогу Власенко

Жодних дзвінків і пропозицій про допомогу постраждалій від ДТП в Харкові вагітній Жанні Власенко не надходило, хоча батьки Олени Зайцевої нещодавно «великодушно» заявили про бажання допомогти.   

Мама жінки Раїса Бромот стверджує, що за весь час, поки Жанна перебувала в реанімації, ніхто з родичів підозрюваної в ДТП Олени Зайцевої з нею не зв’язувався. Про це пише Politeka.

У рідному Енергодарі, звідки родом сама Жанна, колеги Раїси Семенівни з Запорізької АЕС організували збір грошової допомоги. Гроші можна переказувати на карту «ПриватБанку» за номером 4731 2191 0683 9669 (Бромот Раїса Семенівна).

Нагадаємо, під час ДТП Жанна Власенко отримала серйозну черепно-мозкову травму і перелом тазу. При цьому вона була на 6 місяці вагітності. Три тижні вона провела в реанімації. Лікарі ввели її в медикаментозну кому, побоюючись передчасних пологів.

Постраждала у харківському ДТП Жанна Власенко

Минулого тижня жінку почали поступового виводити зі стану сну. Вона прийшла до тями за кілька днів до свого дня народження – 15 листопада їй виповниться 30. Нині Жанна повністю в свідомості, вона намагається сидіти самостійно, вже розмовляє.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв