Ігри на смартфонах і особисте листування: що роблять нардепи на роботі

241
ЗМІ показали, чим насправді займаються нардепи на роботі

Журналісти подивилися, що роблять народні депутати на робочому місці, крім своїх прямих обов’язків. Так, наприклад, лідер Радикальної партії Олег Ляшко полюбляє гратися на своєму смартфоні.

Про це ідеться у сюжеті програми Гроші.

Зокрема, нардеп Василь Амельченко листується з редактором газети «Чернігівські відомості» Іриною Мокроусовою, якому та пропонує комерційне співробітництво і натякає, що видання планує перетворитися на ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). Журналісти підкреслили, що необхідно буде перевірити, чи не опиниться незабаром серед засновників видання хтось із близьких нардепа.

Крім того, журналісти стверджують, що колишня «регіоналка» Ганна Герман нині є спіч-райтером Радикальної партії Олега Ляшка. Кореспондент зняв листування нардепа від РПЛ Андрія Лозового, в якому він вносить правки в матеріал Герман і оцінює його на 2 т+.

Журналісти припустили, що ідеться про оплату в 2 тисячі доларів. За правками в чаті з Ганною Герман особисто стежить і очільник фракції Олег Ляшко. Тим часом сама Герман на дзвінки журналістів не відповідає.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв