Куценко підтвердив існування листа з проханнями звільнити Сакварелідзе

212
Помічник Генерального прокурора України Владислав Куценко підтвердив, що до ГПУ надійшов лист із проханням звільнити заступника глави відомства Давида Сакварелідзе.

«Цей лист дійсно надійшов до ГПУ, для цього є певні підстави. Згідно з чинним законодавством, прокурори не мають права брати участь у мітингах, будь-яких акціях, у тому числі політичних. На жаль, такого не було в історії прокуратури: заступник Генерального прокурора пов’язав себе з політикою, він організовує мітинги, акції протесту. Це неприпустимо. Прокурори звернулися з відповідним листом до глави ГПУ зробити кадрові висновки. Я думаю, ситуація наближається до наступного − ми повинні визначитися, що означає  для Давида Сакварелідзе посада заступника Генпрокурора», − заявив в ефірі 112 Куценко.
Нагадаємо, нещодавно Сакварелідзе повідомив, що керівництво ГПУ продовжує звільняти працівників, які мають причетність до розслідування справи «діамантових прокурорів». Генеральна прокуратура назвала цю заяву підготовкою до виборчої кампанії.
25 березня цього року Сакварелідзе заявив, що відомство розпочало обшуки у працівників Генеральної інспекції ГПУ, яким, крім того, повідомили про звільнення з посад. Того ж дня під будівлею Генеральної прокуратури відбулася акції підтримки заступника глави ГПУ і його команди. Керівництво Генпрокуратури відразу відреагувало на це й зазначило, що під час мітингу помітило так званих тітушок.

Коментарi

Коментарiв