Росія отримала новий ляпас – Чубаров про рішення ООН щодо Криму

296
За словами Чубарова, Росію в таких випадках підтримують країни з авторитарними або диктаторськими режимами

Рішення Третього комітету ООН щодо посилення резолюції про права людини в окупованому Криму є черговим ляпасом Росії, оскільки наповнення документу стало більш жорстким, у порівнянні з попереднім варіантом.

Таку думку висловив очільник Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у своєму Facebook.

«Практично ми повторили результати минулорічного голосування (з мінусом у 2 голоси), коли відповідну резолюцію підтримали 73 країни, а «ПРОТИ» виступили 23 країни. При цьому, втрата в порівнянні з минулим роком 2 голосів компенсується набагато жорстким змістом нинішньої резолюції в порівнянні з торішньою, про що, до речі, у властивій істеричній манері не забув заволати представник РФ в ООН: «Зміст резолюції ще більш відірваний від реальності, ніж торішній», – підкреслює політик.

Також він пояснив, що нині безліч країн неохоче голосують за рішення, пов’язані з правами людини, а причиною тому є страх, що таке рішення може бути ухвалено проти них.

«Власне, така поведінка цілком зрозуміло, бо держави, що уникають вказувати іншим про порушення ними прав людини та інші злочини, скоєні проти особистості, не виключають, що в інших ситуаціях і вони можуть стати об’єктом для критики і засудження», – стверджує Чубаров.

За його словами, Росію в таких випадках підтримують країни з авторитарними або диктаторськими режимами, такі як Білорусь, Венесуела, Сирія, Північна Корея, Іран.

Крім того, очільник Меджлісу зауважив, що результат був досягнутий спільною працею МЗС України, партнерами і співавторами документа із 40 національних делегацій, а також уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джамілева, заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза й інших татарських лідерів.

Россия получила очередную оплеуху в ООНИз 173 проголосовавших государств за обновленную резолюцию «Положение в области…

Опубліковано Рефатом Чубаровим 14 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв