Серби назвали вирок Караджичу упередженістю щодо свого народу

187
Сербська влада розкритикувала вирок Гаазького трибуналу щодо справи колишнього лідера боснійських сербів Радована Караджича. 

Нагадаємо, 24 березня 2016 року Гаазький трибунал визнав Караджича винним у геноциді, злочинах проти людяності, скоєних під час Боснійської війни 1992-1995 років, і інших військових злочинах. Екс-лідера боснійських сербів засудили до 40 років позбавлення волі.
«Будь-яке правосуддя, яке карає представників одного народу за злочини, які скоюють всі, є вибірковим», − цитує Європейська правда  міністра юстиції Сербії Нікола Селаковіча, який проголосив відповідну заяву уряду.
Тим не менше, за словами високопосадовця, сербська влада продовжить співпрацю з Гаазьким трибуналом, хоча і вважає його рішення упередженим щодо свого народу. Селаковіч наголосив, що тих осіб, які керували організацією злочинів проти сербів, не покарали.
Додамо, рішення Гааги розкритикувала і Російська Федерація у зв’язку з тим, що трибунал не розглянув злочини, скоєні косовськими лідерами і військовими.

Коментарi

Коментарiв