Новак вірить, що усе менше українців ненавидить «Укравтодор»

294
Новак переконує, що «Укравтодор» змінив філософію ремонту доріг в Україні

«Укравтодор» планує за кілька років поєднати якісними дорогами усі регіональні центри країни. Про це повідомив виконувач обов’язків очільника Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, звітуючи на засіданні Кабінету міністрів 15 листопада.

«Пройшов рік з того дня, коли я вперше звертався до вас із цієї трибуни, коли ви мене запросили керувати державним агентством автомобільних доріг. Дякую за довіру і цей виклик, сподіваюся, що перші результати нашої роботи є позитивними», – зазначив Новак.

«Звичайно, не все вдалося зробити, але вірю, що вже менше людей кажуть «я ненавиджу «Укравтодор», – додав він.

За його словами, до кінця сезону відомство планує відремонтувати близько 2 тисяч кілометрів доріг.

«Якби я був демагогом, то міг би сказати, що за один цей рік було відремонтовано у 20 разів більше ніж 3 роки тому. Однак я скажу лише, що ми в рази збільшили обсяг ремонту доріг», – стверджує в.о. глави «Укравтодору».

Крім того, він переконує, що насамперед компанія змінила саму філософію ремонту доріг: з безсистемного – на роботу за маршрутним принципом: «Плануємо, аби за 3-5 років у країні з’явилася мережа доріг 1 та 2-ї категорії, яка з’єднає якісними дорогами усі регіональні центри країни».

«Щиро дякую уряду за рішення того тижня щодо зменшення ліміту швидкості у населених пунктах до 50 кілометрів на годину. Хочу наголосити відремонтовані дороги без інфраструктури безпеки, без жорстких штрафів за порушення, без покращення поведінки на дорогах може означати збільшення смертності на дорогах», – зазначив чиновник.

Водночас  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман подякував Новаку за роботу та прогрес у вивченні української мови: «У першу чергу дякую за прекрасну українську мову. Ми пам’ятаємо перший виступ і розбиті дороги. Рік пройшов, якісних доріг стає все більше».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв