Геращенко опублікував резонансний компромат на очільника НАБУ

502
Геращенко стверджує, що Ситник розголосив секретну інформацію

Колишній радник МВС і нардеп від «Народного фронту» Антон Геращенко опублікував резонансний фрагмент аудіозапису, на якому людина, що за голосом схожа на директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника, перевищує службові повноваження та розголошує секретну інформацію.

За словами нардепа, антикорупціонер зачитує стороннім особам матеріали прослуховування телефону дружини колишнього заступника військового прокурора Костянтина Кулика – Ірини Німець.

«Якщо під час майбутніх розслідувань підтвердиться, що на цьому аудіозапису директор НАБУ справді розголошує стороннім особам матеріали досудового слідства, що становлять державну таємницю, то це буде означати, що Артема Ситника слід притягнути до кримінальної відповідальності за статтями: «розголошення державної таємниці», «розголошення матеріалів досудового слідства» і «перевищення службових повноважень», – підкреслює Геращенко.

Він пояснив, що Ситник, зокрема, розголошує матеріали прослуховування телефону без дотримання встановленої законом процедури, оприлюднює стороннім особам матеріали прослуховування телефону та розголошує дані досудового слідства у власних PR-інтересах.

У зв’язку з цим екс-радник Авакова публічно звернувся до Генерального прокурора Юрія Луценка, очільника САП Назара Холодницького, голови СБУ Василя Грицака з закликом перевірити цю інформацію.

Увага! У відео є нецензурна лексика! (18+)

Сегодня на заседании комитета по борьбе с коррупцией обнародовал отрывок аудиозаписи, размещённый в сети Интернет, на котором лицо с голосом похожим на голос Директора НАБУ Артема Сытника, зачитывает посторонним лицам материалы прослушки телефона жены бывшего заместителя военного прокурора Константина Кулика – Ирины Нимец. Если в ходе будущих расследований подтвердится, что на данной аудиозаписи действительно директор НАБУ разглашает материалы досудебного следствия, составляющие государственную тайну, посторонним лицам, то это будет означать, что Артем Сытник должен быть привлечён к уголовной ответсвенности по статьям 328, 365 и 387 Криминального кодекса Украины. А именно: за разглашение материалов прослушивания телефона без соблюдения установленной законом процедуры, превышении служебных полномочий, выразившихся в обнародовании материалов прослушивания телефона посторонним лицам и разглашении данных досудебного следствия в собственных pr-интересах. Я публично обратился к Генеральному прокурору Юрию Луценко, Главе САП Назару Холодницкому, главе СБУ Василию Грицаку с призывом проверить обнародованные мной факты возможных злоупотреблений директора НАБУ. Надеюсь, что все они, в рамках данных им законом полномочий, проверят обнародованные мной факты возможных нарушений уголовного закона Директором НАБУ по процедуре предусмотренной Криминальным процессуальным Кодексом, а не займут позицию: «ничего не вижу, ни чего не слышу, ничего не говорю».

Опубліковано Антоном Геращенком 15 листопад 2017 р.

Водночас народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко переконує, що конфлікт інтересів між Геращенком і Ситником виник через розслідуванням НАБУ «справи про рюкзаки», у якій фігурує син міністра внутрішніх справ України Олександр Аваков. Про це пише Гордон.

У Мережі можна знайти і повний запис цієї розмови – його опублікував користувач сервісу Soundcloud під ніком NABU leaks.

«Вони з мене мільйонерку зробили. Тепер шукають, де я взяла свої мільйони». «Ти їм скажи, що заробила іншим шляхом. Скажи, що цей шлях не заборонено». – «Вони не вірять. А якщо мені подарували, я мала заплатити податок із подарунка». – «Натурою?!» – «Податок із подарунка. За це теж сплачують. Якщо навіть на**ктала, усе одно плати податок. Тому, як воно для нас всіх закінчиться, дуже складно вгадати», – ідеться в аудіозапису, на якому один зі співрозмовників цитує, за його словами, розмову дружини Кулика з подругою про підготовлювані в неї обшуки.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв