Кулеба назвав приблизну дату повернення Савченко до України

228
Посол із особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба оголосив, що Надія Савченко, яку російський суд ув’язнив на 22 роки, може повернутися на Батьківщину до літа цього року.

«Я думаю, конкретного рішення ми можемо чекати після того, як завершиться десятиденний термін подачі апеляції. Її, як відомо, не буде, тому що Надія відмовилася оскаржувати резолюцію суду. Стільки разів ми вже були обмануті в цих очікуваннях, тому я можу тільки висловити сподівання, що протягом дуже короткого проміжку часу після того як рішення набуде чинності, Савченко зможе повернутися додому», – цитує Українська правда представника Міністерства закордонних справ.
Він також зазначив, що на знак протесту щодо російської безкарності українка може відновити сухе голодування, незважаючи на занепокоєння лікарів її критичним станом здоров’я. 
Нагадаємо,проігнорувавши фактично всі докази невинуватості Савченко, 22 березня цього року російський суд визнав її винною у вбивстві групи журналістів із РФ і нелегальному перетину кордону. Згідно з вироком, вона отримала 22 роки позбавлення волі та штраф у розмірі 30 тисяч рублів.

Коментарi

Коментарiв