Комітет узгодив остаточний варіант закону про реінтеграцію Донбасу

188
Комітет розглянув кілька блоків правок до закону про реінтеграцію Донбасу

Комітет із питань національної безпеки та оборони Верховної Ради України погодив текст закону про реінтеграцію Донбасу до другого читання.

Рішення направити текст закону №7163 із правками на розгляд ВРУ комітет ухвалив 17 листопада.

Під час засідання були присутні 10 з 19 членів комітету.

Комітет розглянув кілька блоків правок. Зокрема, щодо притягнення до відповідальності осіб з ОРДЛО, що скоюють військові злочини. Також комітет вирішив готувати окремий законопроект щодо надання статусу учасника АТО.

Член комітету, нардеп Іван Вінник повідомив, що комітет протягом 2-3 діб підготує законопроект і передасть його глав парламенту.

Нагадаємо, 6 жовтня 2017 року Верховна Рада підтримала в першому читанні президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу.

Проект визначає окремі території в Донецькій та Луганській областях окупованими. Кордон окупованих територій має визначати Міністерство оборони за поданням Генерального штабу

За громадянами України зберігається право власності на окупованих територіях.

У разі оголошення воєнного стану в окремих районах Донецької та Луганської областей та введення воєнної адміністрації, припиняються повноваження обласної, районних і сільських рад на цих територіях.

Координацію і контроль на цих територіях у випадку воєнного стану здійснює Об’єднаний оперативний штаб ЗСУ за керівництва Генштабу.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв