Трамп звинуватив Європу у бездіяльності щодо ситуації в Україні

189
Кандидат у Президенти США Дональд Трамп заявив, що Штати є єдиною державою, яка нині бореться за Україну.

«США найменше постраждали від того, що відбувається з Україною, у зв’язку з географічним положенням. При цьому всі сусіди цієї держави не особливо активно беруть участь у врегулюванні конфлікту. Німеччина й інші країни − їм потрібна нафта, газ та інші ресурси з Російської Федерації, тому вони тримають язик за зубами», − зазначив в інтерв’ю The New York Times Трамп.
Він також розкритикував активізацію американської влади щодо допомоги Україні для вирішення її проблем з огляду на бездіяльність інших держав. Крім того, на його думку, враховуючи певні історичні й географічні аспекти, Російська Федерація й надалі матиме значно сильний вплив на українську сторону, аніж Сполучені Штати чи інші країни.
Раніше одіозний політик заявив, що в разі своєї перемоги під час президентських виборів у США зможе знайти спільну мову із Президентом РФ Владіміром Путіним, попри складні відносини між двома державами.
Нагадаємо, у грудні минулого року чинний Президент Штатів Барак Обама затвердив Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2016 рік. Відповідно до документа, США збільшили витрати для підтримки України.

Коментарi

Коментарiв