Путін віддасть Савченко в обмін на скасування санкцій, − експерти

242
Деякі російські експерти висловили думку, що Президент РФ Владімір Путін може погодитися на повернення засудженої льотчиці, народного депутата України Надії Савченко в обмін на скасування санкцій проти його держави.

Нагадаємо, 22 березня цього року російський суд оголосив вирок щодо справи Савченко, визнавши її винною у вбивстві групи журналістів із РФ і нелегальному перетині кордону. Нардепа засудили до 22 років позбавлення волі і призначили штраф у розмірі 30 тисяч рублів. Льотчиця категорично відмовилася подавати апеляцію, оскільки не вірить у справедливість судів у Росії.
«Звичайно, Кремль хоче продати її свободу якомога дорожче. Логіка бандита, який взяв заручника і, зрозуміло, не відпустить його, перш ніж не будуть виконані його умови. Думаю, в цій ситуації буде помилування», − резюмував російський сатирик Віктор Шендерович.
Журналіст із Російської Федерації Аркадій Бабченко наголосив, що на вирішення питання щодо Савченко потрібно чимало часу, оскільки Путін не погодиться відправити нардепа до України зважаючи на оголошене нею сухе голодування. Тим не менше, владі РФ невигідна її смерть, тому вони можуть розпочати навіть примусово годувати засуджену.

Коментарi

Коментарiв