Дії Шокіна призупинили роботу ГПУ, − Сакварелідзе

234
Заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе наголосив, що у зв’язку з деякими діями глави відомства Віктора Шокіна ГПУ фактично не працює.

«Бачив медіа-реакцію Шокіна, яку вже звично озвучував його особистий «спікер». Мене дуже дивує нахабність і впертість системи, її здатність настільки безсовісно і відверто плювати в обличчя суспільству. «Спікер» безсоромно бреше і вкотре підтверджує, що всі наші працівники нині поза штатом. Людською мовою це означає, що робота фактично паралізована», − написав у своєму Facebook заступник Генпрокурора.
Нагадаємо, нещодавно керівництво Генеральної прокуратури звільнило багатьох представників команди Сакварелідзе. Керівництво ГПУ нібито запропонувало їм нові вакансії, проте, за словами заступника глави відомства, «рапорти на призначення на ці вакансії були підписані майже 2 місяці тому і передані Віктору Миколайовичу, який персонально обіцяв, що проблем із перепризначеннями не буде. 
«Слово він, на мій превеликий жаль, не стримав, усю мою команду продовжують тримати в підвішеному стані, а нещодавно моїм наближеним почали видавати повідомлення про звільнення», − зазначив Сакварелідзе.

Коментарi

Коментарiв