До маєтку Порошенка приїхали активісти (відео)

322
Надірадзе не можуть знайти уже другий день

До будинку Президента України Петра Порошенка 18 лиистопада приїжджали активісти «Руху визволення», аби дізнатися де перебуває оброволець батальйону «Донбас» Вано Надірадзе.

На відео, яке учасники руху оприлюднили  Facebook, видно, як активісти стукають у металеві двері, однак їм ніхто не відчиняє.

«Приїхали до маєтку Порошенка. Якщо керівники СБУ, МВС та Прикордонної служби не можуть пояснити, що сталося з Вано Надірадзе, керівник держави має відповісти», – розповіли учасники руху.

Приїхали до маєтку Порошенка.Якщо керівники СБУ, МВС та Прикордонної служби не можуть пояснити, що сталося з Vano Nadiradze, керівник держави має відповісти

Опубліковано Рух "Визволення" 18 листопад 2017 р.

Нардеп Єгор Соболєв повідомив, що Надірадзе не можуть знайти уже другий день.

«Неофіційно у Службі кажуть, що вчора передали його прикордонникам, і ті його депортували. Але так само неофіційно прикордонники цього не підтверджують. І у Грузії Вано безуспішно шукають родичі. За законом, при депортації посадовці зобов’язані повідомити адвоката; дати людині, яку висилають, право подзвонити рідним», – додав Соболєв.

Другий день не можемо знайти Vano Nadiradze – підполковника грузинської армії, який у 2015-2016 роках воював добровольцем за Україну, а зараз є одним з командирів табору Рух "Визволення" на ГрушевськогоБули у МВС, СБУ, зараз – у Державній прикордонній службі. Нуль офіційної інформації. Неофіційно у Службі кажуть, що вчора передали його прикордонникам, і ті його депортували. Але так само неофіційно прикордонники цього не підтверджують. І у Грузії Вано безуспішно шукають родичі.За законом, при депортації посадовці зобов'язані повідомити адвоката; дати людині, яку висилають, право подзвонити рідним. За законом:(

Опубліковано Єгором Соболєвим 18 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв