Україна здійснила лише одну реформу в галузі прокуратури, − нардеп

300
Народний депутат України Віктор Чумак прокоментував ситуацію щодо ймовірної відставки Генерального прокурора Віктора Шокіна й реформи (точніше, їх відсутність) у структурі цього відомства.

В інтерв’ю Радіо Свобода Чумак висловив думку, що парламентське голосування за відставку Генпрокурора буде результативним,оскільки в Раді немає політичних сил, які би підтримали Шокіна. 
«Ми повинні усвідомити те, що нам реформи в галузі прокуратури здійснити не вдалося. Жодної реформи в цій системі, крім створення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, не запроваджено. Структура як була, так і залишається інструментом політичного тиску й лобіювання інтересів бізнесменів», − зазначив нардеп.
Парламентар також прокоментував шанси на призначення нового Прем’єр-міністра цього тижня. На його думку, 29 березня, як заплановано, Верховна Рада не зможе узгодити це питання, відтак вирішити цю проблему буде дедалі складніше.
«Голосування щодо глави Кабінету Міністрів можливе лише в тому випадку, якщо всі зацікавлені сторони узгодять питання щодо нового уряду.. Тобто, повинні голосувати повністю «Народний фронт», «Блок Петра Порошенка», Радикальна партія і «Батьківщина». Голосування відбудеться лише за умови, якщо ці сили знайдуть спільне рішення», − висловив думку Чумак.

Коментарi

Коментарiв