Усі пам’ятники російських окупантів у Криму знесуть протягом тижня – Чубаров

317

Окупаційна влада Криму намагається встановити безліч пам’ятників, тим самим «закріпивши своє право на анексований півострів». Однак після того, як контроль над Кримом вернеться до України, усі ці пам’ятники будуть знесенні.

Про це заявив очільник Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Нагадаємо, 18 листопада на території Лівадійського палацу відкрили пам’ятник російському царю Олександру ІІІ. На відкриття неочікувано прибув президент Росії Владімір Путін.

«Цілком очевидно, що відкриття чергового російського пам’ятника в тимчасово окупованому Росією Криму було спеціально підігнано під Путіна, який гарячково шукає напередодні президентських виборів нові стимулятори для подальшого обдурення російського народу», – прокоментував це Чубаров у своєму Facebook.

За його словами, спічрайтери виступу Путіна написали текст так, щоб «кожне слово, сказане російським президентом на адресу самодержця, давно покійного у Бозі, насправді було підібрано з таким наміром, щоб нинішні жителі Росії ототожнювали їх з самим Путіним».

Однак лідер Меджлісу запевнив, що як тільки Україна поверне контроль над окупованою територією, всі пам’ятники, які встановили російські окупанти, знесуть протягом одного тижня.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв