Штайнмайер спрогнозував гуманітарну катастрофу у Греції

196
В інтерв’ю Berliner Morgenpost міністра закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер зазначив, що ситуація щодо біженців може призвести до гуманітарної катастрофи у Греції.

«До Центральної Європи прибуває дедалі менше біженців, тому що вони змушені залишатися у Греції. У цій країні виникла надзвичайна гуманітарна ситуація у зв’язку з закриттям балканського маршруту», − підкреслив глава німецького МЗС.
Міністр закордонних справ ФРН також зазначив, що європейські держави нині вирішують власні проблеми, спричинені міграційною кризою, за рахунок інших країн-партнерів. Він також наголосив, що нині на грецько-македонському кордоні перебуває близько 100 тисяч біженців зі сходу, які намагаються виживати в антисанітарних умовах.
Крім того, на думку Штайнмайера, допомогти у вирішенні проблем Греції зможе Угода між Європейським Союзом і Туреччиною, відповідно до якої всіх мігрантів, прибулих із 20 березня на грецькі території, примусово повертатимуть до турецьких територій.
Нагадаємо, 24 лютого цього року Австрія балканські країни, через які нелегальні мігранти дістаються до європейських держав, домовилися про посилення співпраці, спрямованої на протидію міграційній кризі.

Коментарi

Коментарiв