Родіон Шовкошитний: Україну поливають брудом співаки, які на ній заробляють

572
Волонтер «Народного тилу» і донедавна член зведених мобільних груп по боротьбі з контрабандою у зоні проведення АТО Родіон Шовкошитний

У Єгипті якась там їхня співачка зневажливо висловилася про річку Ніл. Ну, як зневажливо. Пожартувала, що якщо випити звідти води, то можна захворіти на глисти. Типу, пийте краще очищену воду, як я. Не знаю як там з екологією Нилу, але єгиптяни страшенно обурилися.

Далі відбуваються просто паралельновселенські речі для світогляду пересічного українця.

Державна машина африканської країни буквально за кілька днів вимкнула співачку цю зі свого життя: спілка артистів, чи якось так, заборонила їй виступати в Єгипті, державне радіо та ТБ викинули її з ефіру. Все, її нема. Не існує.

Співачку звинуватили в нанесені шкоди туристичному іміджу країни і ще в чомусь. На неї чекає суд. Це все буквально за кілька бл*ть днів!

Що відбувається в Україні.

4 роки країну паплюжать всякі співачки ротом, всякі посібники і прибічники окупантів та агресорів, з якими Україна веде війну. Поливають гімном, відмазують окупантів, а потім приїздять до наших міст на гастролі, аби заробити грошенят. Державна машина України реагує на це ніяк.

Лише купка «якихось невідомих патріотів» бігає і ганяє ту всю пи*доту. І то не у всіх містах.

Сором.

Діду, Беріє, хлопці – красені! Зірвали концерт Райкіна

Зрив концерту кримнашиста Райкіна в Одесі. Український театр зараз.Частина 1

Опубліковано Сергієм Стерненком 17 листопад 2017 р.

Джерело: Родіон Шовкошитний

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв