Україна невартісна для США і Європи, − Forbes

218
Журналіст Forbes Даґ Бандоу пояснив, чому США і Європейський Союз не рятуватимуть України в ситуації політичної й економічної кризи.

«Жодна західна держава, у тому числі США, не готується до війни за Україну з Росією, яка має ядерну зброю. Україна для них невартісна. Вона не важлива для Заходу настільки, що він не наважиться зробити бодай щось серйозне для того, аби РФ здала позиції щодо Криму й Донбасу. Американці і європейці не прийдуть на допомогу. Для них настав час укласти мирову з російською владою завдяки українській стороні», − висловив думку Бандоу.
Він також наголосив, що ні Європейський Союз, ні Сполучені Штати Америки не готові запровадити ґрунтовні санкції для занепаду російської економіки. Відповідно, українська влада будувала марні надії щодо іноземних партнерів.
«Незважаючи на обурення з приводу поведінки Росії, висловлене у Брюсселі, Стара Європа практично не відчуває загрози зі сходу. Економічні вигоди від інтеграції України з ЄС, навіть коли би вона залишалася неподіленою, були би скромними і забрали багато часу. Нині Київ є економічною чорною дірою, тому обмежені в коштах європейці не виявляють жодного бажання надати хоча би близьку до рівня потрібної допомогу Україні», − наголосив журналіст.
За його словами, Кремль повинен наполягати на тому, аби українські сепаратисти домоглися визнання автономії. Відповідно, на території анексованого Кримського півострова Російська Федерація повинна здійснити референдум згідно з міжнародними нормами, під контролем іноземних організацій. Крім того, російська влада повинна реструктуризувати мільярдні борги української сторони й нарешті усвідомити, що дипломатичні відносини між Україною та Європейським Союзом не є якоюсь загрозою.

Коментарi

Коментарiв