«БПП» офіційно запропонував кандидатуру на посаду Прем’єра

157
«Блок Петра Порошенка» висунув кандидатуру чинного спікера парламенту Володимира Гройсмана на посаду Прем’єр-міністра України.

28 березня цього року після засідання фракції «БПП» народний депутат України Олексій Гончаренко повідомив, що політична сила офіційно вирішила висунути кандидатуру глави Верховної Ради на посаду очільника уряду. Він наголосив, що якомога швидше визначитися з кандидатом «Блок Петра Порошенка» закликав «Народний фронт». 
За словами парламентаря, під час засідання нардепи обговорювали й кандидатури на посади міністрів у новому уряду, проте поки жодних конкретних резолюцій не було затверджено − передає Укрінформ. 
«Попередньо ми обговорювали кандидатури на посади мністрів. Прізвища звучали різні − Міклоша, Ложкіна, Кутового, прізвища чинних міністрів − Стеця, Зубка, Розенка. Проте поки ми не затвердили жодного рішення», − зазначив Гончаренко.
Крім того, інший нардепа від «БПП» Олег Барна заявив, що в разі відмови чинного глави уряду Арсенія Яценюка добровільно піти у відставку фракція оголосить про свій вихід із коаліції.

Коментарi

Коментарiв