Спецслужби Білорусі підключилися до спроб Росії дискредитації України – Тимчук

332

Заяви КДБ Білорусі про діяльність українських розвідників на її території є намаганням показати Україну як агресивну державу. І контролює це ФСБ Росії.

Про це розповів керівник «Інформаційного спротиву», нардеп Дмитро Тимчук у своєму Facebook.

«Спецслужби Білорусі активно підключилися до російських спроб дискредитації України, як «агресивної держави», під керівництвом ФСБ. І, знаючи білоруські реалії, неможливо повірити в те, що це якась своя гра КДБ РБ, що виконується не за вказівкою вищого керівництва країни», – підкреслив фахівець.

Також він підтвердив, що Павло Шаройко, якого затримали спецслужби Білорусі за підозрою у шпигунстві, дійсно працював у Головному управлінні розвідки. Однак там він був керівником прес-служби.

«Був більш ніж публічний саме як офіційний представник ГУР. Потім звільнився, і пішов у «громадянську» журналістику (для наших військових журналістів, до слова, справа звичайна). Посилати такого офіцера спецслужби, який «засвітився», агентом під прикриттям, який до того ж нібито створив в Білорусі ще і власну агентурну мережу – це була б повна маячня», – зауважив Тимчук.

Тому, підсумовує він, ці заяви КДБ Білорусі є аналогічними до «затримання українських диверсантів у Криму», які розповсюджує ФСБ Росії.

Это заразно: тесное общение с ФСБ РФ привело к атрофированию мозга у белорусского КГБСегодня представитель КГБ РБ заяв…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 20 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв