У «Нацкорпусі» прокоментували погроми лотерейних кіосків у Києві

419

Відповідальність за погроми лотерейних кіосків, які сталися увечері 20 листопада у Києві, взяв на себе «Національний корпус». Активісти заявили, що таким чином вони борються з російським бізнесом в Україні. Також у політсилі наголосили, що від їхніх рук під час акції ніхто не постраждав, у той часяк самим активістам дісталося від поліціянтів.

Увечері 20 листопада у Києві поблизу станції метро «Нивки» активісти рознесли кілька кіосків, у тому числі й ті, що належать «М. С. Л.».

Як підкреслила прес-служба політсили на сторінці у Facebook, таким чином вони висловлювали протест незаконному гральному бізнесу.

«Акція 20 листопада відбувалася в рамках чорного списку «Національного корпусу» щодо боротьби з російським бізнесом в Україні. Нагадаємо, що гральний бізнес в Україні є поза законом, а безпосередньо оператор «М.С.Л» перебуває під санкціями РНБО», – наголосили у повідомленні.

За словами активістів, під час акції жодна людина не постраждала та жодних дій, бодай схожих на грабунок не було вчинено.

«Навпаки, після надмірної уваги з боки працівників поліції, декілька активістів «Національного корпусу» опинилися в лікарні», – підкреслили у прес-службі.

ЗАЯВА НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ З ПРИВОДУ ВИСВІТЛЕННЯ АКЦІЇ 20 ЛИСТОПАДА ОКРЕМИМИ ЗМІНаціональний Корпус звертає увагу на …

Опубліковано Національний корпус 20 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв