Розслідування злочинів проти Майдану не стало пріоритетом держави – Горбатюк

262

Розслідування злочинів проти учасників Майдану під час Революції Гідності за чотири роки так і не стало справою державного пріоритету.

Про це заявив начальник департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк, повідомляє Укрінформ.

«Робота по розкриттю злочинів – це робота всієї держави, це не може бути робота одного окремого слідчого підрозділу. І якщо говорити про цей час, що здійснювалось розслідування нами, то я можу впевнено на сьогоднішній день сказати, що справи щодо розслідування злочинів під час протестних акцій – це не стало справою державного пріоритету, це не стало справою державної ваги», – підкреслив представник ГПУ.

За його словами, зацікавленість щодо встановлення істини у цих справах є «лише у слідчих і прокурорів, в родинах Небесної сотні і потерпілих, а також в адвокатів Небесної сотні».

Також він додав, що допомоги від інших правоохоронних органів чи державних чиновників немає.

Говорячи про проблематику в роботі, Горбатюк заявив, що це, зокрема, стосується допомоги оперативних підрозділів щодо розкриття злочинів, вчинених правоохоронцями, підтримки керівництва ГПУ щодо достатнього забезпечення штату слідчих підрозділів, а також проблеми розгляду справ у судах.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв