Міністр фінансів уникнув перевірки НАЗК

243

Національне агентство України з питань запобігання корупції не здійснювало жодних перевірок стосовно міністра фінансів України Олександра Данилюка та ще кількох народних депутатів.

Про це заявила керівник сектора внутрішнього аудиту НАЗК Оксана Дивнич в ефірі телеканалу ZIK.

Відповідаючи на запитання, хто підходив із проханням зробити позитивний результат перевірок декларацій, вона запевнила, що особисто їй не надходили такі прохання, однак додала, що інформацію про деяких представників влади відомство не вивчило: «До мене не підходили. Однак ми виявили факти, коли за деякими депутатам і посадовим особам не було перевірки. НАЗК не вчиняла ніяких дій для того, щоб їх зробити. Це кілька народних депутатів і міністр фінансів Олександр Данилюк».

За її словами, у НАЗК було ухвалено рішення про початок та продовження перевірок, однак щодо них не були затверджені висновки.

Водночас керівник департаменту фінансового контролю НАЗК Анна Соломатіна додала, що стосовно цих осіб не було жодних запитів відомства, тобто фактично перевірка зовсім не відбувалася.

«Вона почалася в лютому і була подовжена в травні. Коли її продовжували, члени НАЗК повинні були дізнатися, куди прямували документи. Тобто вони навіть не подивилися, і просто продовжили її термін. А хто за це буде відповідати?», – підкреслила чиновниця.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв