Позбавлений мандата нардеп влаштував бійку в Раді

184
Колишній народний депутат України Єгор Фірсов, намагаючись пройти до зали парламенту, влаштував бійку.

Українські новини інформують, що вранці 29 березня Фірсов намагався пройти до сесійної зали парламенту, проте його зупинили охоронці, мотивуючи це рішенням Центрального комітету виборців про позбавлення екс-нардепа мандата. 
Нардепи від «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм і Сергій Лещенко, а також позафракційний Борислав Береза стали на сторону Фірсова. Береза особисто розштовхнув охорону, тому екс-парламентарю таки вдалося ввійти до зали.
Нагадаємо, Фірсов заявив про намір подати позов до Європейського суду  у зв’язку з позбавлення його депутатського мандата.
«Велике спасибі депутатам, які допомогли пройти в залу, щоби звернутися до нардепів, подивитися їм в очі, звернутися зі словом. Але звертатися, постійно ломитися в парламент, виламувати двері заради того, щоби зайти, це абсурдна ситуація. Справа в тому, що Адміністрація Президента й керівництво парламенту керує всіма юридичними механізмами, тобто вони заблокували мені картку, вони анулюють мені посвідчення, зроблять все, щоби позбавити мене депутатських повноважень», − зазначив Фірсов.

Коментарi

Коментарiв