Глава «Батьківщини» назвала умови повернення фракції до коаліції

264
Глава політичної сили «Батьківщина» Юлія Тимошенко назвала умови, за яких фракція погодиться знову увійти до складу коаліції.

«Ми оголосили умову: спочатку необхідно ухвалити певні законопроекти, які нами названі. Вони вже внесені на розгляд до Верховної Ради. Більшість із них вже обговорили комітети, тому якщо є добра воля змінювати стратегію соціально-економічного розвитку, потрібно здійснювати голосування», − цитує УНІАН лідера «»Батьківщини».
Тимошенко наголосила, що її фракції пообіцяли розгляд оголошених умов лише після повернення до складу парламентської коаліції. Глава політичної сили заявила, що не народні депутати від «Батьківщини» не погодяться на це.
«Ми й надалі братимемо участь у переговорах щодо коаліції, проте нагадую одну з наших умов умова: спочатку голосуємо за пакет законопроектів, які чітко врегульовують ситуацію у країні, а після того, будь ласка, створюємо коаліцію, але не навпаки», − підкреслила нардеп.
За словами Тимошенко, в разі виконання всіх умов її політична сила повернеться до коаліції й готова підтримати Володимир Гройсмана на посаді Прем’єр-міністра України.

Коментарi

Коментарiв