У Кремлі відхрещуються від підтримки Корнета у конфлікті з Плотницьким

314
Між терористами Плотницьким і Корнетом назрів серйозний конфлікт

У Кремлі заявили, що інформація про підтримку офіційною Москвою глави «МВС» так званої ЛНР Ігоря Корнета в його конфлікті з ватажком терористів Ігорем Плотницьким не відповідає дійсності.

Про це заявив начальник департаменту управління президента РФ із соціально-економічного співробітництва з державами-учасниками СНД, Абхазією і Південною Осетією Міхаіл Арутюнов, передає ТАСС.

«Це повідомлення невідомо на чому ґрунтується», – стверджує він.

«Жодні джерела в оточенні Владіслава Суркова не могли про це заявити, оскільки події в Луганську є внутрішньою справою «ЛНР», і за підтримкою ніхто з Луганська в Кремль не звертався», – переконує представник Кремля.

Додамо, цю заяву влучно висміяв український журналіст Роман Цимбалюк, який нині є кореспондентом УНІАН у Росії.

«Що ж це виходить? Кремль став на бік карателів «ДНР» і готовий пожертвувати російськомовними громадянами і карателями «ЛНР»? Чи можна вважати такий розклад перемогою Москви в суперечці за світову гегемонію з проклятими капіталістками зі США? Чи є перемога одного угруповання демонстрацією конкурентної боротьби двох моделей «русского міра»? Чи перемогла концепція ескортуватися в інші країни? Багато питань чекають відповіді у цей відповідальний день!», – підкреслив журналіст.

Что же это получается!!!???Кремль принял сторону карателей «ДНР» и готов пожертвовать русскоязычными гражданами и карат…

Опубліковано Roman Tsymbaliuk 21 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв