Шокін контролює переслідування прокурорів «діамантової справи», − Касько

281
У блозі в Українській правді колишній заступник екс-глави ГПУ Віктора Шокіна, якого 29 березня парламент відправив у відставку, Віталій Касько повідомив про переслідування прокурорів «діамантової справи».

Касько зазначив, що завдяки старанням Шокіна проти нього відкрили 5 кримінальних проваджень. Згідно з його інформацією, екс-глава Генеральної прокуратури України отримав дозвіл на обшуки в його помешканні та прослуховування. Нагадаємо, Печерський суд Києва 22 березня цього року ухвалив рішення про арешт квартири Каська.
«28 березня з повідомлень у ЗМІ дізнався про накладення суддею Печерського суду Цокол арешту на мою квартиру. Із клопотанням про накладення арешту звернувся особисто Генпрокурор Шокін, хоча цього не вимагає жодне з положень Кримінально-процесуального кодексу», − підкреслив екс-заступник очільника ГПУ.
Він також ствердив, що арештовану квартиру отримав 2008 року згідно з розпорядженням Генеральної прокуратури. 2014 року Касько приватизував житло й задекларував це. Минулого року довідку про законність набуття цього майна особисто підписав Шокін.
«Із часу викриття нами у червні 2015 року корупційної діяльності групи «діамантових прокурорів», які, як виявилося, були близьким оточенням Шокіна, останній заявив, що знищить всіх, хто зазіхнув на його «прокурорську сім`ю», − зазначив Касько.

Коментарi

Коментарiв