Саакашвілі прокоментував звільнення Сакварелідзе

197
Глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі прокоментував звільнення Давида Сакварелідзе з посади прокурора Одеської області й заступника глави Генеральної прокуратури.

Нагадаємо, вранці 29 березня вже екс-глава Генеральної прокуратури України Віктор Шокін звільнив свого заступника Давида Сакварелідзе, залучивши його до дисциплінарної відповідальності «за грубе порушення правил прокурорської етики і втручання в непередбаченому законодавством порядку у службову діяльність іншого прокурора, здійснення вчинку, який порочить працівника прокуратури, невиконання й неналежне виконання службових обов’язків». Через кілька годин парламент ухвалив рішення про відставку самого Шокіна.
«Я не думаю, що справа обмежиться просто якимось з’ясуванням відносин між нашою командою і між якимись місцевими мафіозі. Ситуація значно серйозніша, тому, звичайно, ми не будемо відступати. Ми будемо на захищатися, а продовжувати їх атакувати по всьому фронту. Фронт проходить не тільки в Одесі, а й у всій Україні. Я дуже добре пам’ятаю, що робив Янукович, я добре пам’ятаю всі попередні епохи тут, але деякі представники цієї влади значно випередили минуле за цинізмом, особливо на тлі того, що відбувається, на тлі всіх жертв Майдану і війни», − прокоментував відставку Сакварелідзе в ефірі 112 Саакашвілі.
Звільнений заступник глави ГПУ спрогнозував, що «діамантових прокурорів», яких затримала його команда минулого року, вилучивши сотні тисяч гривень готівкою і десятки діамантів, суд може виправдати.

Коментарi

Коментарiв