Озброєні особи продовжують блокувати частину Луганська – місія ОБСЄ

215

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ повідомила, що ситуація в тимчасово окупованому Луганську загалом спокійна, однак озброєні люди продовжують блокувати частину центру міста.

Про це йдеться у повідомленні місії в Facebook.

«СММ ОБСЄ продовжує фіксувати наявність машин військового типу та присутність невстановлених озброєних осіб (у багатьох із них білі нарукавні пов’язки та приховані обличчя) у центрі міста Луганськ», – зазначили в організації.

«СММ констатувала загалом спокійну ситуацію в місті. Утім команді СММ, що здійснювала патрулювання, невстановлені озброєні особи відмовили в доступі до перехрестя вулиць Лермонтова та Радянської», – підкреслюють спостерігачі.

Відомо, що перший заступник голови СММ ОБСЄ прибув до Луганська, щоб приєднатися до своїх колег, які здійснюють моніторинг ситуації.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука назвав події останньої доби в Луганську ні чим іншим, як примітивними бандитськими розборками навколо власності. Про це він заявив у коментарі Укрінформу.

«Так званий міністр внутрішніх справ «ЛНР» Ігор Корнет після того, як Плотницький (ватажок «ЛНР») виселив його з чесно віджатого особняка, вирішив повернути все, що нажито непосильною працею з 2014 року», – зазначив посадовець.

За словами Туки, ситуація загострилася після того, як з’явилася власниця будинку, в якому Корнет оселився. Вона звертається до «графа Луганського» з проханням повернути нерухомість, після чого Плотницький показово виселяє з нього Корнета.

«І тут уже перейшло на рівень особистих взаємин. Оскільки обидва мають у розпорядженні певну кількість озброєних бойовиків, то була спроба такого квазіперевороту», – переконаний чиновник.

«Хотілося б, щоб вони там один одного зжерли в кінці кінців. Чим більше і швидше вони один одного зжеруть, тим легше буде відновлювати законну владу на цій території», – підсумував Тука.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв