Посол ЄС прокоментував відставку Шокіна

219
Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський прокоментував відставку Генерального прокурора Віктора Шокіна.

Нагадаємо, 29 березня парламент затвердив звільнення очільника Генеральної прокуратури України Віктора Шокіна. Глава Представництва Європейського Союзу назвав це рішення Верховної Ради можливістю для «нового старту в ГПУ».
В офіційній заяві Томбінського зазначено, що новий Генеральний прокурор повинен у першу чергу нарешті створити умови для незалежного існування відомства від політичного впливу й тиску. Крім того, представник Євросоюзу висловив сподівання, що наступному очільнику ГПУ вдасться заволодіти довірою українського населення.
«Робота Генеральної прокуратури є також невід’ємною частиною для повної інституційної модернізації України, а також для запровадження Угоди про асоціацію з Європейським Союзом», − наголосив високопосадовець.
Він також прокоментував рішення Печерського суду Києва, який надав працівникам ГПУ доступ до речей і документації Центру протидії корупції.
«Я стурбований повідомленнями про розслідування Генпрокуратурою діяльності  вельми шанованої неурядової організації, яка здійснює велику роботу щодо боротьби з корупцією в Україні. ЄС та інші організації слідкуватимуть за розвитком подій щодо цієї справи», − цитує Європейська правда Томбінського.

Коментарi

Коментарiв