Єврокомісар: Говорити про членство України в ЄС у найближчі роки – спекуляція

235
Комісар ЄС із питань європейської політики сусідства та розширення Йоганнес Ґан

Комісар ЄС із питань європейської політики сусідства та розширення Йоганнес Ґан висловив думку, що говорити нині про ймовірність вступу України в ЄС протягом найближчих кількох років є спекуляцією.

Про це він заявив 23 листопада у Брюсселі, передає Європейська правда.

За словами єврокомісара, Україна, Грузія та Молдова – єдині з-поміж країн-членів Східного партнерства, хто чітко висловлює своє прагнення європейської інтеграції. Однак спекулювати на питанні швидкого вступу цих країн до лав ЄС нині не варто.

Також політик став на захист урядів, «які успішно працюють».

«Якщо ви кажете – ми станемо негайно членами ЄС, це нереалістично. Але люди хочуть почути, вірити, що це трапиться за три роки. Тоді уряд потрапляє під тиск, а ми не маємо наміру, щоб уряд, який успішно працює, перебував під тиском», – підкреслив представник ЄС.

На його переконання, Україна, Грузія та Молдова на сьогодні вже й без того користуються перевагами європейської інтеграції, зокрема, безвізовим режимом.

«Сьогодні ідеться про фокусування на домашній роботі, на імплементації. Це процес, який допоможе країнам наблизитись до ЄС, а говорити зараз про наступні кроки спекулятивно», – підсумував політик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв