Нардеп анонсував узгодження варіанту коаліційного складу ВРУ

207
30 березня народний депутат України Мустафа Найєм заявив, що протягом доби Верховна Рада узгодить попередній варіант коаліційного складу.

«Поки результатів немає, переговори тривають. Сторони обговорюють формування коаліції на двох, а також продовжують умовляти «Батьківщину» повернутися до складу парламентської більшості», – повідомив в ефірі 24 нардеп.
За його словами, протягом доби Верховна Рада точно узгодить варіант створення нової коаліції. Крім того, фракціям «Народний фронт» і «Блок Петра Порошенка», що можуть сформувати нову парламентську більшість, для цього поки не вистачає лише 7 депутатів.
Раніше нардеп від «БПП» Сергій Лещенко оголосив, що партію можуть поповнити виключені з «Самопомочі» парламентарі чи мажоритарники, які раніше добровільно покинули склад «Блоку Петра Порошенка».
Нагадаємо, в лютому цього року «Батьківщина» й «Самопоміч» оголосили про свій вихід із коаліції у зв’язку з обуренням провальним голосуванням за висловлення недовіри чинному уряду. Нещодавно Радикальна партія відкликала свої підписи з-під коаліційної угоди, після чого парламентська більшість фактично остаточно розпалася.

Коментарi

Коментарiв