Очільника НАБУ перевірять на причетність до земельної афери і приховування вбивства

316
У разі доведення провини Ситнику загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі

Міністерство внутрішніх справ України перевірить опубліковані фракцією «Народний фронт» факти щодо можливого причетність очільника Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артема Ситника до фактів розкрадання землі та приховування вбивства.

Про це повідомив у своєму Facebook нардеп від фракції «Народний фронт» Максим Поляков.

«Сьогодні (23 листопада – ред.) отримав відповідь від Міністерства внутрішніх справ України на депутатське звернення щодо незаконного заволодіння 125 га землі вартістю 500 млн дол. На території смт Козин Обухівського району Київської області, що належала Рожовцу Р. М., який, ймовірно, був убитий 25.02.2008 р, а його землею заволоділи колишній прокурор Київської області Юрій Гайсинський і директор НАБУ Артем Ситник», – стверджує парламентар.

У відповіді МВС повідомляється, що поліція почала досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст.115 КК України – умисне вбивство.

Як підкреслив Поляков, у разі доведення провини, відповідно до ч.1 ст.115 КК України, Ситнику загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.

За фактом умисного вбивства гр.Рожовця Р.М. МВС України відкрито кримінальне провадження, відповідно до ч.1 ст.115 КК Ук…

Опубліковано Максимом Поляковим 23 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв