Росія збільшила свій військовий контингент на Донбасі – Турчинов

259
Турчинов зізнається: РНБО розуміла, що будуть загострення

Ескалація конфлікту на Донбасі і втрати Збройних сил України пов’язані зі збільшення кількості російських військових на тимчасово окупованих територіях.

Про це 24 листопада заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов – передає УП.

«Відбуваються конфліктні ситуації між різними кримінальними угрупованнями, які входять до окупаційної адміністрації на окупованих територіях на сході нашої країни. І в зв’язку з цим загостренням російське військове керівництво збільшило військовий контингент, російський контингент, який перебуває на окупованій території», – зазначив посадовець.

«У зв’язку з цим виникли проблемні питання, зокрема, й військові зіткнення, про які ми сьогодні знаємо. На жаль, під час цих зіткнень, зокрема, в районі Кримського, не тільки ворог поніс значні втрати, але і втрати понесли українські військові. Ми маємо протягом доби 5 загиблих», – підкреслив політик.

Він також додав, що це дуже серйозна для України проблема. Водночас РНБО розуміла, що будуть загострення.

«Ми аналізували ситуацію і розуміли, що будуть відбуватись загострення у зв’язку зі збільшенням присутності російських військ на окупований території, однак Збройні сили України контролюють ситуацію», – запевнив Турчинов.

Також він висловив переконання, що українські військові не лише дадуть відсіч провокаціям російських військ, а і значно покращать свої позиції.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв