Гройсман оголосив план подолання політичної кризи

271
Чинний спікер ВРУ Володимир Гройсман заявив, що вже має план подолання політичної кризи в Україні в разі свого призначення на посаду Прем’єр-міністра.  

Нагадаємо, нещодавно фракція «Блок Петра Порошенка» вже офіційно запропонувала кандидатуру Гройсмана на посаду глави Кабінету Міністрів України після відставки чинного очільника уряду Арсенія Яценюка, яку нині активно обговорюють у владі. 
«У мене є чітка програма дій, що передбачає дуже чіткі кроки, які нам потрібно здійснити. Ідеться про наступне − якщо ми наведемо порядок на митниці, в податковій галузі, в соціальних фондах, ми зможемо дуже чітко наповнити український бюджет необхідними ресурсами для виплат і підвищення соціальних стандартів. Я щиро вірю в те, що це можливо зробити, до того ж досить швидко», − зазначив у своєму Facebook Гройсман.
Раніше чинний глава Верховної Ради закликав позафракційних депутатів повернутися до складу «БПП», аби була можливість обговорити варіант створення нової коаліції, яка фактично розпалася після нещодавнього відкликання підписів Радикальної партії  з-під угоди парламентської більшості.
«Я переконаний, що тільки відповідальна позиція депутатів, відповідальна позиція політичних партій має привести до ухвалення ефективних, швидких рішень, які дозволять покінчити з цією кризою», − наголосив спікер ВРУ.

Коментарi

Коментарiв