Експерт: Популярність Вакарчука є головним болем Тимошенко

750
Популярність Вакарчука – головний біль для Юлії Тимошенко?

Третє місце співака Святослава Вакарчука у президентському рейтингу – несподіванка для всіх головних політичних гравців, і тепер вони думають, що з цим робити. Таку думку висловив політичний експерт Олександр Леонов.

За його словами, насамперед це головний біль для Юлії Тимошенко.

Як зауважив експерт, опитування зафіксувало достатньо цікаву тенденцію – зберігається запит у суспільстві на так звану третю силу. Партії «Самопоміч» свого часу, а ще раніше «УДАР» вискочили з-за спин лідерів на виборах тому, що, по суті, не представляли ані владу, ні опозицію.

«Нині політичні сили, на які виборці покладали сподівання, їх не виправдали. Це засвідчує кризу опозиційних сил. Українці продовжують пошук, і кандидатура Вакарчука органічно багатьом підходить. Він зарекомендував себе як людина з певною громадянською позицією», – підкреслив політолог у коментарі 24.

Крім того, він додав, що опозиційні сили втрачають свій електорат, і їм би зберегти своє. Зокрема, починається перетік голосів від Юлії Тимошенко до Вакарчука. Оскільки був момент, коли «Батьківщина» вирвалася вперед і була електоральним лідером. Тепер же у цієї партії спостерігається тенденція до зниження рейтингів.

«Популярність Вакарчука – головний біль для Юлії Тимошенко, тому що стоїть питання, хто потрапляє до другого туру на президентських виборах. Питання також у тому, чи почнуть навколо Вакарчука гуртуватися певні сили. Тоді можна побачити, наскільки це серйозно, чи все ж це все віртуальний елемент. Можливо, хтось уже вмовляє Вакарчука балотуватися», – стверджує фахівець.

Водночас, нагадує він, до виборів ще багато часу – півтора роки. Тому рейтинги ще змінюватимуться. Якщо Вакарчук нічого не робитиме, то, вочевидь, дещо втратить свою популярність серед електорату.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв