Більшість українців хоче повернення ОРДЛО без особливого статусу

254
Українці хочуть повернути окуповані території на колишніх умовах

Більшість українців за те, що окуповані території Донецької і Луганської областей повинні повернутися в свої області на колишніх умовах.

Про це повідомила директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна, посилаючись на дослідження Київського міжнародного інституту соціології, передає DT.ua.

Думка щодо надання автономії, спеціального статусу або особливих повноважень цим територіям – у цілому населення не підтримує.

Також чверть українців вважають, що неконтрольовані території повинні повернутися під контроль України, однак із великими повноваженнями. За їх відокремлення від України – 7%, за приєднання до Росії – 2%.

«Мені здається, що особливості цього регіону, як і особливості ставлення громадян до вирішення проблем Донбасу, повинні бути враховані під час вироблення повноцінної стратегії і розробки тактики повернення цих територій. Реального, а не формального повернення в український простір. І, звичайно, реалізація цієї стратегії передбачає велику роз’яснювальну роботу. Якщо метою є реінтеграція не тільки територій, але і людей», – підкреслила експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв