Колишнього Донбасу більше не буде – Тука

373
Перший заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

Донбас ніколи не буде таким як раніше, однак і відділяти його від України в жодному разі не можна. Щоправда ця інфекція глибоко в’їлася у нинішнє українське суспільство, тому з нею треба боротися.

Про це розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передає ZN.UA.

«Суто військового шляху вирішення питання просто немає. Однак помилковою є теза «якщо не можна відвоювати Донбас, треба його відрізати». Є ворожа держава – Російська Федерація. Є вектор застосування сили, військової сили, зараз він є зосередженим саме на окремих територіях Донецької та Луганської областей. Як тільки знайдуться, вибачте за такий гучний вираз, зрадники України, які спробують впровадити відділення цих територій, на наступний день цей вектор фізичної сили буде спрямовано на іншу територію нашої держави. Жодних сумнівів у цьому ні у кого не повинно бути», – наголошує політик.

За його словами, інфекція відділення – це зворотний бік того ж сепаратизму, і вона дуже глибоко в’їлася у суспільство, відтак з нею треба боротися, поки вона не почала домінувати.

«Усі розуміють, що колишнього Донбасу вже не буде. Того індустріального, соціалістичного, такого собі монстра з кам’яного століття, – його вже не буде ні за яких обставин. Треба шукати інші шляхи, і вже є алгоритми розробки цих шляхів. Мені подобається ідея ввести вільну економічну зону або ж зону полегшеного оподаткування. Але за умови, що будуть існувати запобіжники перетворення цієї зони в чорну діру, як це зараз відбувається з абсолютною нісенітницею – так званою вільною економічною зоною Крим», – переконаний Тука.

Водночас чиновник підкреслив, що під час реінтеграції Донбасу український бюджет зазнає серйозних навантажень.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв