662
«Сватів» таки можуть заборонити в Україні

Творці серіалу «Свати» мають бути готові до того, що через антиукраїнські заяви російського актора Федора Добронравова і відвідування ним анексованого Криму серіал можуть заборонити в Україні.

Про це заявив очільник Держкіно Пилип Іллєнко, передає Укрінформ.

«Це питання має два аспекти. Є закон і є позиція Держкіно з точки зору виконання чинного законодавства. На сьогодні у зв’язку із забороною актору в’їзду на територію України підстав забороняти серіал немає. Але якщо від СБУ надійде відповідне подання до Мінкульту про внесення прізвища цього актора до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці України, і Міністерство культури таке рішення ухвалить – ми будемо зобов’язані відкликати прокатне посвідчення цього серіалу», – пояснив він.

За його словами, очевидно, що СБУ мала право заборонити актору в’їзд на територію України, який відкрито заявляє свою антиукраїнську позицію.

«Що стосується взагалі зйомок російських акторів у так званих українських серіалах. Насправді ці серіали абсолютно робляться на російський ринок, вони не є українськими. І нехай ті, хто їх роблять, не розповідають, що вони – українські кінематографісти», – підкреслив Іллєнко.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв