Вигнання Плотницького з «ЛНР» кумедне, однак дуже показове – журналіст

420
Для прихильників ОРДЛО Ігор Плотницкий – законний керівник, якого обрали на «виборах»

Так званий переворот у Луганську за кілька днів поламав всю конструкцію, яку чотири роки вибудовувала російська пропаганда. Такий прогноз зробив журналіст і блоґер Денис Казанський.

«Історія з Плотницьким доводить, що насправді мешканці Донбасу не бачать нічого поганого у «перевороті» і зовсім не виявляють бажання протестувати проти «хунти». Після того, як змовники скинули «легітимного главу «ЛНР», ніхто з прихильників «ЛНР» на вулиці не вийшов і не закричав «Луганськ, вставай!», – підкреслює Казанський.

За його словами, для прихильників ОРДЛО Ігор Плотницкий – законний керівник, якого обрали на «виборах», тому смішно, що тепер ніхто не протестує проти змовників, які відправили його у «відставку».

«Щось я не бачу обурених мітингів на захист «законного глави республіки». Плювати все на це хотіли. Унаслідок «перевороту» до влади в «ЛНР» прийшов глава так званого МДБ Пасічник. Путін не може без чекістів. Він усюди пхає своїх», – зауважив журналіст.

Також він додав, що згідно з вигаданою «конституцією ЛНР» ватажком мав стати «глава народної ради» Дегтяренко, а не Пасічник. Це вкотре доводить, що всім начхати на фейкову «конституцію».

«Співробітники «держустанов» Луганська, які ще вчора підлабузнювались перед Плотницьким і лизали йому дупу, тепер ставлять його портрети в туалетах і радісно мочаться на них. Тут все як завжди. Холопам наказано шанувати нового московського намісника, а старого тепер за старою традицією оголосили шпигуном і ворогом народу», – підсумував блоґер.

Эта история с переворотом в ЛНР и изгнанием Плотницкого с одной стороны смешная, а с другой – очень показательная.Она …

Опубліковано Денисом Казанским 25 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв