Сакварелідзе вручили повістку на допит у ГПУ

202
Екс-заступник Генерального прокурора України й колишній прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе отримав повістку на допит у ГПУ в якості свідка.

Нагадаємо, 29 березня 2016 року колишній глава ГПУ Віктор Шокін звільнив Сакварелідзе, а вже через кілька годин парламент затвердив відставку й самого Шокіна. 
Раніше керівництво Генеральної прокуратури звинуватило екс-прокурора Одеської області в  нецільовому використанні 200 тисяч доларів, наданих Штатами для розробки тестів на посади місцевих прокурорів в Україні. Американська влада підтримала Сакварелідзе й заявила, що готова додатково надати 2 мільйона доларів для його продовження роботи над реформами.
Пізніше українські нардепи надіслали лист-звернення до Сенату Сполучених Штатів Америки з заявою, що на рахунки ГПУ не надійшло жодних коштів. Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт пояснив парламентарям, що гроші й не повинні були нараховувати для Генпрокуратури, оскільки їх отримали організації-посередники, які розробляли тести. 
«Особисто отримав повістку на допит 1 квітня о 12:00 в Генеральній прокуратурі України. Обов’язково буду і докладно роз’ясню всі питання, що цікавлять ГПУ, аспекти і принципи роботи з міжнародними донорськими організаціями», − написав у своєму Facebook Сакварелідзе.

Коментарi

Коментарiв