Міноборони обіцяє годувати учасників АТО фруктами, молоком і соками

203
Міноборони обіцяє запровадити нову систему продзабезпечення

До кінця року у 23 військових частинах обіцяють запровадити нову систему продзабезпечення, а на нове меню перейдуть загалом 23 тисячі вояків.

Про це заявив начальник Центрального продовольчого управління тилу Збройних сил України, полковник Микола Куклюк. Про це ідеться на офіційній сторінці Міністерства оборони.

«На нову систему харчування 1 грудня переходять іще шість військових частин – останні з визначених на поточний рік. Це десантно-штурмова бригада, полк спеціального призначення, два військово-медичних клінічних центри, навчальний заклад та авіаційна частина», – стверджує посадовець.

За його словами, реформа на солдатській кухні триватиме і наступного року.

«Плануємо, що до 100 військових частин нам вдасться охопити. Але тут слід обов’язково зауважити, що це стане можливим за умови відповідного фінансування і запровадження у штат військових частин посад кухарів та іншого персоналу військових їдалень», – зазначив Куклюк.

Насамперед на нове меню перейдуть усі військові навчальні заклади. Також ідеться про навчальні центри, де є молоді солдати.

«Людина вперше потрапляє у військове середовище, і наше завдання – мінімізувати дискомфорт, який вона природно відчуває після зміни середовища, у якому перебувала раніше. Крім них, пріоритет буде надано військовим частинам Сил спеціальних операцій і Десантно-штурмових військ, а також бойовим механізованим, артилерійським, танковим бригадам. І лише після цього запроваджуватимемо нову систему в частинах Повітряних Сил, бо на сьогодні харчування льотчиків є досить непоганим. Що стосується підрозділів ППО, то для них ми плануємо запровадити дещо іншу систему, зокрема кейтеринг», – додав він.

Також Куклюк запевнив, що навіть у польових умовах до солдатського столу надходитимуть «молочні продукти, соки, фрукти, свіжі овочі – не лише традиційні, наприклад, картопля, капуста чи буряки, а й зелень, болгарський перець тощо».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв