Москва вже програла війну на Донбасі – російський політолог

603
Російський політолог і публіцист Андрєй Піонтковскій

Заяви президента Росії Владіміра Путіна, що потрібно посилювати військову промисловість Росії, не несуть жодної загрози. Це можуть бути тільки лякання Заходу.

Про це розповів російський політолог Андрєй Піонтковскій в інтерв’ю виданню Апострофу.

«Та нічого вона не означає. Хіба що ще раз налякати якоюсь військовою погрозою в бік Заходу. Ну і піти назустріч своїм генералам, які вимагають нових багатомільярдних витрат», – пояснив він.

Щодо ескалації конфлікту на Донбасі, стверджує експерт, то Путін на це точно не піде, оскільки він прекрасно розуміє, що за нею буде.

«Навпаки, усі дипломатичні кроки останнього часу свідчать про те, що він відчайдушно шукає якоїсь угоди із Заходом, хоче продати Заходу якісь конструктивні нібито кроки для того, щоб не вводилися в дію санкції, що передбачені Конгресом», – підкреслив політолог.

За його словами, серйозний сценарій щодо агресії на Донбасі був навесні та влітку 2014 року. Тоді у Москві реально думали про анексію 10-12 українських областей. Однак цю війну Москва вже програла, і навіть в Кремлі це розуміють.

«У Кремлі мріють про те, щоб якось домовитися із Заходом – з Донбасу вони відповзуть, але Крим залишиться. От якби сьогодні Україна і Захід запропонували це Москві, то вони із задоволенням прийняли б», – підсумував Піонтковскій.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв