Росія розпочала обговорення обміну Савченко на своїх ГРУшників

236
Російська влада розпочала обговорювати обмін народного депутата України, льотчиці Надії Савченко, яку в РФ засудили до 22 років позбавлення волі, на арештованих Україною Александра Александрова й Євгєнія Єрофєєва. 

Нагадаємо, 22 березня цього року російський суд визнав Савченко винною у вбивстві групи журналістів із РФ і нелегальному перетині державного кордону, засудивши її до 22 років позбавлення волі та призначивши штраф загальною сумою 30 тисяч рублів.
Пізніше Президент України Петро Порошенко запропонував Кремлю розглянути можливість обміну Савченко на російських спецназівців, яких заарештували українські спецслужби. ГРУшникам загрожує довічне ув’язнення.
Потенційно в якості кандидатів на обмін розглядають кількох громадян Російської Федерації, яких тримають у Києві, в тому числі які перебувають у СІЗО. Серед них не тільки Александр Александров і Євгєній Єрофєєв, але є й інші росіяни. Остаточне рішення поки не вдалося ухвалити, − повідомив співрозмовник Інтерфакс-Россия, який побажав залишитися анонімним.

Коментарi

Коментарiв