Словацький політик розповів про свої плани на посаді в українському уряді

193
Колишній віце-прем’єр-міністр Словаччини Іван Міклош прокоментував пропозиції української влади щодо посади в Кабінеті Міністрів і оголосив приблизний план дій у разі свого призначення.

Нагадаємо, чинний спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив, що в разі свого призначення на посаду Прем’єр-міністра хотів би співпрацювати в уряді з Міклошем. Імовірно, словаку запропонують посаду віце-прем’єра або міністра фінансів.
«Я погоджуюся з тим, що треба зробити більше у боротьбі з корупцією, але не тільки прямо у протидії хабарникам, але і працювати над викоріненням передумов цієї проблеми. Наприклад, одними з найефективніших методів боротьби з корупцією є дерегуляція цін, тарифів і приватизація державних підприємств. Саме цей аспект є одним із найбільших джерел корупції в Україні», − зазначив в інтерв’ю Радіо Свобода Міклош.
За його словами, в першу чергу українська влада повинна доопрацювати реформу податкової й митної структури, зробити ці служби більш простими й нейтральними. Для цього, на думку колишнього віце-прем’єра Словаччини, необхідно зменшити кількість працівників у цих системах, здійснити інші кадрові зміни, запровадити низку суворих правил і проводити інспекції.

Коментарi

Коментарiв