США й Туреччина обговорили боротьбу проти «Ісламської держави»

220
Під час саміту з питань ядерної безпеки у Вашингтоні Президент США Барак Обама та Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоґан обговорили боротьбу проти терористів «Ісламської держави».

Reuters інформує, що американський і турецький лідери обговорили методи протидії агресії терористичного угруповання «Ісламська держава». Зокрема, Обама висловив співчуття народу Туреччини щодо теракту, що відбувся 31 березня цього року у провінції Діярбакир і підтвердив готовність Штатів й надалі співпрацювати з турецькою владою для забезпечення безпеки держави.
До зустрічі з Обамою Ердоґан читав лекцію у Брукінзькому інституті. Охоронці Президент Туреччини не пустили туди журналістів, грубо поводячись із ними. За одного з журналістів заступився працівник інституту, у сутичку довелося втрутитися полісмену.
Зазначимо, у відносин між Сполученими Штатами Америки й Туреччиною є певне напруження, оскільки турецька влада незадоволена підтримкою США курдських загонів, що борються з джихадистами в Сирії. Крім того, Туреччина вважає курдів терористичним угрупованням.

Коментарi

Коментарiв