Пайєтт назвав вимоги «Батьківщини» загрозою співпраці з МВФ

224
Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт розкритикував вимоги «Батьківщини», що оголосила глава партії Юлія Тимошенко для повернення в коаліцію.

Нагадаємо, очільник «Батьківщини» Юлія Тимошенко нещодавно оголосила низку вимог щодо створення нової коаліції. Зокрема йдеться про ухвалення законопроектів про пролонгацію мораторію на продаж землі, пакета законопроектів, що сформують нові умови господарювання для малого і середнього бізнесу й фермерських господарств, затвердження кількох законопроектів, що скасовують податок на пенсії, а також кількох законопроектів, які віддають природний газ українського виробництва громадянам і встановлюють «правильні» умови продажу вітчизняного газу, що нібито призведе до зниження тарифів.
«Я дуже критично ставлюся до тих коментарів і пропозицій, що пані Тимошенко висловила за протягом останнього часу. Вона описала їх як вимоги до нової коаліції, але вони можуть спричинити скасування Угоди між Україною й Міжнародним валютним фондом, а це стало би трагедією для держави», – наголосив Пайєтт.
Крім того, на думку Посла, Україна могла б значно покращити своє становище протягом кількох років, якби у цей період не було нових виборів, оскільки це дозволило би активно працювати над запровадженням реформ.

Коментарi

Коментарiв