Аваков закликає замінити недієві Мінські домовленості

176
Арсен Аваков хоче скасувати Мінські домовленості

Очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков стверджує, що Мінські домовленості не працюють, тому потрібно ухвалити нові угоди для вирішення ситуації на Донбасі.

Про це він заявив під час Національного експертного форуму «Україна: у прагненні до рівноваги».

«Чи можуть Мінські домовленості бути імплементовані як реальний механізм досягнення миру і розв’язання конфлікту? Моє глибоке переконання, що ні», – запевнив Аваков ефірі 112 Україна.

Він також висловив думку, що повинні бути інші угоди: «Чому Мінські? Повинні бути якісь інші – віденські, паризькі, будь-які інші, – в яких дуже ясно були б інтерпретовані ті основні принципи, які закладені і обговорюються усіма політиками зараз».

За словами міністра, ці угоди повинні передбачати: повне виведення всіх російських військ з території України, контроль на кордоні України спільно з миротворцями, введення органів юстиції України на територію окупованого Донбасу і Криму і проведення виборів.

«І тоді настає час для громадських компромісів і соціальних компромісів. Волкер говорить про філософію обмеженої амністії, я говорю про необхідність прийняття закону про колаборантів», – переконаний Аваков.

Після цього, стверджує він, можна «рухатися малими кроками» і показати мешканцям Донбасу, що з Україною їм краще, ніж з Росією, а також за 5-7-10 років пройти шлях реабілітації Донбасу.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв